Ja 10 makinat e reja të Geneva Motor Show
10. Opel GT Concept -
I fuqizuar nga njė motor turbo tre-cilindėr dhe kompozuar nga njė dizajn marramendės, Koncepti GT formon ikonėn e Vauxhall / Opel qė qėndron nė stendėn e 2016 Geneva Motor Show. Sipas Opel, Ajo qė e bėn tė vecantė kėtė concept ėshtė mėnyra se si duhet tė ndėrtohen makinat sportive nė tė ardhmen. Makina fuqizohet nga njė motor 1.0 l qė prodhon 143 kuaj fuqi.

Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme