Foto e Ditės
Te afermit e viktimave te genocidit serb ne Srebrenica duke pritur rivarrosjen e tyre pasi kane identifikuar eshtrat

besnik gashi (foto nr. 1)
e Martë 11 Shtator 2012, Ora 13:30
RESPEKT
besnik gashi (foto nr. 1)
e Martë 11 Shtator 2012, Ora 13:33
RESPEKT per yjet ton,na jem kenar qe i kemi.
ervis sivre (foto nr. 1)
e Martë 11 Shtator 2012, Ora 15:01
Nuk ka respekt x tradhtaret
kledi athine (foto nr. 1)
e Martë 11 Shtator 2012, Ora 18:00
perse ti respektoj kur ata tradhetuan atdheun tim.... nuk meritojne respekt tradhetaret....
Flori (foto nr. 1)
e Premte 14 Shtator 2012, Ora 17:15
Etem tradhtare smund ti quajme, zoti e din sa lek u kane kerkuar kto tanet atyre me u fut ne kombetare. Tradhtare quani Piro DHIMEN dhe Sotir NININ, qe shesin kombesine per lek. Kjo federate, pse nuk krijon nje grup specialistesh per te rinjte qe aktivizohen ne klubet e huaja, qofte dhe klube amatore,te gjithe e dime qe gjysma shqiptareve jane jashte shqiperise.
qamil hamidi (foto nr. 1)
e Mërkurë 19 Shtator 2012, Ora 15:02
vet lojtaret vendosin nuk eshte tradhti
linda kerqeli (foto nr. 1)
e Shtunë 27 Tetor 2012, Ora 20:13
po kush nuk e ngon zemren gabon se sa e du e di veq un a qa kisha dasht me perqaf niher veq nuk po e kam asni rast se zemer e kom
david (foto nr. 1)
e Enjte 1 Nëntor 2012, Ora 22:55
kreshnik spahiu
isufi (foto nr. 1)
e Shtunë 24 Nëntor 2012, Ora 05:39
Zoti eshte i madh PRANDAJ nuk i ndihmon ketyre palestinezeve ne Gaza. Te pretendosh per dike qe eshte tradhtar se pari duhet te kesh fakte, se dyti nje organ i pavarur i gjykata duhet ta verteton nese ai eshte tradhtar se treti, se tradhtia e tille ndalohet me ligj os me kushtetute nese jo ti ke bere krim kunder njerzimit qe e zvarrit dikend kinse tradhtar duke u bazuar ne emocione te qmendura te gjakpiresit. Izraeli eshte shtet i moderuar dhe i zhvilluar dhe nuk ben keso gjerash prandaj i ka punet mire dhe besa i frikesohen te gjithe ne lindje te mesme jo fuqise se tyre por Inteligjences se tyre PASI jane popull shume i menqur.
Hazir Kaqi (foto nr. 1)
e Hënë 26 Nëntor 2012, Ora 21:38
Tradheti nuk i thuhet asaj, kur lufton dhe nuk e çliron. As Ali Ahmeti nuk eshte tradhetar,sepse me mire nen sllave se me shqiperi.Keshtu e deshten vete shqiptaret e maqedonise. Kerkund tradhetar nuk ka shqiptaria. Trojet na i bashkuan dhe tani na valon vetem nje me dy krera dhe Gjonin ne mes. Ai qe e ka armen dhe ta merr namen. Ata qe ishin gjygjetar ne kohen e Milloshit sot benin gjykime ne shoket e tyre. Shqiptaret jane ata qe i perkrahin tradhetaret.
Agim Tetova (foto nr. 1)
e Martë 27 Nëntor 2012, Ora 18:00
Identiteti i nje populli nuk varet vetem ne murre ,pore populli jone ka nevoje te vetedijesohet dhe dashurine per atedheun duhet ta kete ne shpirte e jo te krenohemi vetem duke i vare flamujte neper murre. Kjo fotografi eshte foto e cila ne mbrendesine e saje permban vetem tradheti sepse keto burra dhe gra qe jane te renditur pervec Jashareve, te tjeret me se paku duhet te krenohen me kete flamure
Agim Tetova (foto nr. 1)
e Martë 27 Nëntor 2012, Ora 18:09
Kjo fotografi eshte tragjedia me e madhe per popullin tone, duke perjashtuare Jasharet , sepse Sali Berisha, Musa Xhaferi, Ali Ahmeti,Ilir Meta , dhe Hashim Thaci , jane vetem komunista te klonuare ne demokrate .Marksistet Leninistet ,te cilet kurre e gjithe evropa kishte veshtiresi te madhe me luften e ftofte , kjo klike e marksist-leninisteve na detyronin te protestojme neper rruget e evropes me ide marksiste -leniniste kurse ne emer te drejtave te shqipetareve .
elton musaj (foto nr. 1)
e Martë 18 Dhjetor 2012, Ora 13:08
duhet te jemi serioz ne komentet qe bejme te pakten per ate kohe qe e jetojme per ti dhen vlere portalit albeu.com qe na i jep kete mundesi.ska ndonje gje ti thuash sali berishes komunist kur ishte mjek i nderuar por mos te permendesh gramoz rucin kallashnikovin e fundit te diktatures vrasesin dhjetrave te rinjve ne kufi dhedrejtuesin de fakto te partis soialiste ish partia komuniste nuk eshte normale apo jo shoku agim tetova
elton musaj (foto nr. 1)
e Martë 18 Dhjetor 2012, Ora 13:29
pse keni frike nga festat jemi njerez normal si gjithe bota kush do te haje bar le te haje kush do te festoj le te festoj kjo eshte demokracia
flamur matia (foto nr. 1)
e Martë 18 Dhjetor 2012, Ora 13:34
bravo i qofte gezuar te gjithve
elton musaj (foto nr. 1)
e Shtunë 9 Shkurt 2013, Ora 14:45
I shkreti Eduart Pagria e ka marre malli per harbutet e kuq: Enverin, Mehmetin, Ramizin, Kadriun, Palin, Lenken, THemien e kompani. Mos u merzit Eduart se keto mostra do ti takosh ne ferr!
agnesa buqaj (foto nr. 1)
e Shtunë 23 Shkurt 2013, Ora 16:35
hahahhahah a per qata a mas ta ka shti gruja
anxhelo guri (foto nr. 1)
e Hënë 25 Shkurt 2013, Ora 12:00
Keto kohet e fundit keni filluar te talleni me kryeministrin S.Berisha.Ndersa per psikopatin Edi Rama jepni goxha levdata.Eshte mire te jeni larg partive,perndryshe do te ktheheni ne nje surrogato portal te PS.
KOSOVA REPUBLIK (foto nr. 1)
e Hënë 4 Mars 2013, Ora 00:14
tradhetaret do te vriten nje nga nje..... se eshte dikush qe po punon ne ket drejtim , edhe shqiptaret nuk duhet te dorezohen asnjeher .sa macedon kemi shum pak me gur dot i mbysim.te gjith shqiptari eshte shqiptar edhe mbetet shqiptar, te lidhemi mes veti . shqiperia kosova presheva shqiptart ne maqedoni sjan te vet kan vellezer ne te 4 anet RROFT SHQIPERIA RROFT KOSOVA , RROFSHIN SHQIPTARET KUDO QE JAN...
nikola (foto nr. 1)
e Martë 5 Mars 2013, Ora 20:56
kurre ishalla mospaste jete te mire
tani sefullaj (foto nr. 1)
e Shtunë 6 Prill 2013, Ora 14:14
vec respekt ktyre joooo
posht rama meta (foto nr. 1)
e Dielë 7 Prill 2013, Ora 12:55
koalicioni rama meta esht koalicioni m i qelbur i historis shqiptare sepse prbhet nga 2 individ mashtrus gnjeshtar t pa skrupullt si cjan rama dhe meta
posht rama meta (foto nr. 1)
e Dielë 7 Prill 2013, Ora 12:58
koalicioni rama meta esht koalicioni me i qelbur i historis shqiptare sepse prbhet nga 2 individ mashtrus gnjeshtar t pa skrupullt si cjan rama dhe meta
sportisti (foto nr. 1)
e Hënë 29 Prill 2013, Ora 09:31
Messi do ta shikoj lojen nga tv; por Ronaldo ka gjasa te jete ne Wembley finale gjermane; pse jo; gjermanët janë gjemanë; popull kampionë; e spanjollët me FCB,..në pension...
perparim beqiri (foto nr. 1)
e Enjte 23 Maj 2013, Ora 17:55
bravo :)
besnik petoshati (foto nr. 1)
e Enjte 18 Korrik 2013, Ora 13:16
Fatos Lubonja nje skice e skicifrenise maksimale qe vec don te duket si i mencur dhe intelektual i "shquar e i madh"por eshte nje mize muti para Kadarese e Haradinaj
xxxxx xxxxx (foto nr. 1)
e Premte 19 Korrik 2013, Ora 22:38
ky lubonja keshtu ja karit sa her i llap goja pa e futi xhaxhi brenda.po ata qe ka vrar ky burrrrrrr sa shqiptar do vrisnin po te ishin gjall zoti lubonja?????
Bledar F (foto nr. 1)
e Mërkurë 24 Korrik 2013, Ora 11:00
Kete po te duan njerezit edhe e besojne.Po te ishte ndonje I besueshem edhe mbase.Ketij trapit Lubonja I ka humbur qeni dhe sdi se ku ta gjeje.Tani do qe ta krruaje bythen nga kosova.I kane zgjidhur problemet ne shtepine e vete dhe tani duan te rehatojne komshine.
Besi Tropoja (foto nr. 1)
e Mërkurë 24 Korrik 2013, Ora 19:52
Fatos Lubonja bashke me tjere ka qene i persekutuar si familje ne kohen e enverit dhe do te thote nga gjithe ata qe jane persekutuar sjane persekutuar kot por kan pasur rrem tradhtari dhe rremi i keq heret a vone del , do te thote kush e ka te keqen ne gjak sikur ky qeni Lubonja mos heret dikur do nxjerri tradhtine nga vetvetja dhe normal kur nuk arrin me te drejte te beje dicka tradhetia shpesh here i ka ´ngritur disa njerez lart dhe disa te drejte i ka ul poshte ! Keshtu Lubonja e beri nji gje te tille tregoi se ctradhtare eshte! nJI PYETJE PER LUBONJEN ? -a MENDON TI SE PO SHPETOVE NGA E KEQJA QE GJITH TE QUAJNE TRADHTARE MOS VALLE DO KET NDONJI SHQIPTARE QE MARTOHET ME FEMIJET E TU KUR TE DINE SE KE KA PASUR BABA?? APO MBASE DHE ME KEQ? TE PERSHENDES NGA TROPOJANI SKANDINAVI
zejni idrizi (foto nr. 1)
e Martë 17 Shtator 2013, Ora 03:09
sju vjen turp keni zgjedh kryeminister nej GREK
fazli bobsi (foto nr. 1)
e Hënë 7 Tetor 2013, Ora 00:23
infiltrati jon kta qi e lujn politiken gjithmon me shtetet tona shqipetare si qi bojn me shtetet muslimane!
Nasradinus supus (foto nr. 1)
e Enjte 31 Tetor 2013, Ora 15:04
Per shqiptar ja eshte progrek, ja proserb. Kush e votoi Edi Ramen? Nese eshte grek atehere gjithe shqiptaret qenkan greker.
Alban (foto nr. 1)
e Premte 1 Nëntor 2013, Ora 03:26
13 vjeqari del lufton per atdheun sepse feja i dha burreri prej moshes 10 vjeqare, kurse fet tjera thojn adoleshent deri ne moshen 18 vjeqare e pastaj kur kuptojn se e paska vonthin ne veshe pasi e tradhtoi vendin
Une e dua shqiperine (foto nr. 1)
e Premte 1 Nëntor 2013, Ora 16:21
Lubonja e ka provu se ka kap sapunin ne burg edhe i paska pelqy
shkodra (foto nr. 1)
e Hënë 4 Nëntor 2013, Ora 16:31
Brravo djem, por numer shum i vogel gjithsesi ju lumte. me cdo metode demokratike duhet te jemi kunder ketyre felliqesirave.
gazi shima (foto nr. 1)
e Martë 5 Nëntor 2013, Ora 11:40
ne shqiperi po vdesim per buk e uij ,,kurse ai bythqiri don me legalizu bythen shqipria esht vend me varfer ne europ'' nuk mendojn me hap ndonje vend pune'rruget'' etj..........
jurgen shehu (foto nr. 1)
e Mërkurë 6 Nëntor 2013, Ora 13:41
po polici me tatuazh ne krah nuk i lejohet
elton nallbati (foto nr. 1)
e Hënë 11 Nëntor 2013, Ora 20:32
asnjeren nuk kam perdorur dhe as dua ti perdor
besnik mataj (foto nr. 1)
e Martë 12 Nëntor 2013, Ora 18:37
fig 1
ENKELEDALA DODA (foto nr. 1)
e Enjte 14 Nëntor 2013, Ora 15:56
BOLLL KEMI VUAJTUR SI POPULLL EDHE ARMET KIMIKE TE SIRISE NA DUHEN QE TE SHKATRROJME PERFUNDIMISHT GENET E SHQIPTRAVE. O ZOT KTHELLOJUA MENDJEN QEVERISE TE TERHIQET NGA KY VENDIM I TMERRSHEM.
fabjola lika (foto nr. 1)
e Premte 15 Nëntor 2013, Ora 17:06
ahahahaahahah shum mir ka than brravoo
niku tironci (foto nr. 1)
e Dielë 17 Nëntor 2013, Ora 11:28
hahahahahahaah
suad rexhepi (foto nr. 1)
e Premte 22 Nëntor 2013, Ora 22:51
ngushllime per sokol olldashin qka njeriu njeriu ska as gje po qe vin prej zotit ne ja hapim dyert qka e kemi te shkuar se kur do te vdiset ne sen i themi stop as njeher po zoti ja u dhashte sabrin familjes olldashi po gjith ashtu per sokol olldashin zoti qoft me te
EKREM HALITI (foto nr. 1)
e Mërkurë 25 Dhjetor 2013, Ora 10:50
QKA TË THEM SHIQONI NË FOTO SE SI DUKET, SHIQONI,SE AI NJERI KUR KA KNAQESI NE SHPIRTIN E TI TE KEQ, ME FATIN E TJERVE KUR I SHEH NE POZITE ZE VESHRIR,NUK KAM KOMENT PER KËTË.
niku niku (foto nr. 1)
e Mërkurë 25 Dhjetor 2013, Ora 21:38
hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah
afrimhaliti (foto nr. 1)
e Premte 10 Janar 2014, Ora 15:21
zot i madh ruaj nga e keqja ndihmoj ketyre femijeve ....
Eduard Pagria (foto nr. 1)
e Mërkurë 26 Shkurt 2014, Ora 00:04
Ti Elton djali po me qan hallin mu apo vetes, ik o K.K po me trego ti se ku do ti takoj, mos shih filma K.K jeto.
Krasniqi (foto nr. 1)
e Premte 28 Mars 2014, Ora 23:50
Jet o jet ky mercedes po duket si nje prostitue e qveshur ne mes te rruges hahahaha . Kjo eshte Tirana Jon VS Edi Rama hahha :p
david doda (foto nr. 1)
e Enjte 3 Prill 2014, Ora 20:47
Shum mir ka bere dukej si nje sall interneti. Por ne fakt ne Shqiptaret duhet te biem sesben ne sy per injoranca
afroviti (foto nr. 1)
e Martë 15 Prill 2014, Ora 16:07
nje punim jashte zakonisht i bukur ne rere ju lumshin duart te gjitheve
ibra (foto nr. 1)
e Mërkurë 16 Prill 2014, Ora 15:30
ja paskan vizatu kral nikolles orlin cernogorski me ja fal edhe velikopoljen se ska mujt me marr prej Esad Pasha Toptanit tash keta llatint po ja falin hankshi ka i mut ju qaty ..
uuu sa komente (foto nr. 1)
e Enjte 5 Qershor 2014, Ora 09:37
Pse nuk i nxirni per cdo foto komentet e saje, por i nxirni te gjitha komente qe kur eshte ahapur faqja. Apo qe te duken shume :(
stern (foto nr. 1)
e Dielë 8 Qershor 2014, Ora 22:52
ski ka ta zgjedhesh te gjith jan te njat merre ata e mshoj ati
baba baba (foto nr. 1)
e Hënë 9 Qershor 2014, Ora 13:05
mire na e bjene tia nisin nga te duan
KELMENDI PEJE (foto nr. 1)
e Premte 1 Gusht 2014, Ora 17:22
KTA FLLIQANA NUK KAN LIDHJE ME ZOT KTA JANE TE BRABART ME SHTAZET NE NIVELIN MEDORE PORSE SHTAZET JANE TE RESPEKTUARA KURSE KTA JANE E KEQJA E NJERZIMIT
hajdar kuleta (foto nr. 1)
e Enjte 28 Gusht 2014, Ora 09:02
he edi rama he sikur mukan rama bab i ktyne APO vllai mai madh tu shkunarra me kar hahhaha
andi (foto nr. 1)
e Hënë 8 Shtator 2014, Ora 20:33
the best of all albania
Mimi Tirane (foto nr. 1)
e Hënë 22 Shtator 2014, Ora 11:37
Foto eshte shume e fuqishme. Sa te mjere me duken disa neper komente.
florie halili (foto nr. 1)
e Martë 23 Shtator 2014, Ora 12:39
pershendetje pere papen mendojme se visita epapes kaqene nje vizit ne kohen eduher nga nje er edisponojne edhe populline shqipta kjo tregone me perkrajen etyre populli shqiptare eshte tuavansuar mjafte mire ne mendojme doteishte mire vizita etij edhe ne kosove
ylli mehmeti (foto nr. 1)
e Dielë 5 Tetor 2014, Ora 10:05
nuk e di pse po e boni problem fene sepse si hoxha prifti popi edh te tejert punoij se njerzit me besue ne zot me rendesi eshte besimi i plot ne zot e te tjerat nuk jan problem
gurguri (foto nr. 1)
e Hënë 6 Tetor 2014, Ora 18:52
Zoti i shperbleft te gjithe eshte verter merlulli te jesh musliman
argjend sela (foto nr. 1)
e Dielë 12 Tetor 2014, Ora 12:57
Vete pamjet flasin pa koment...
pras trangulli (foto nr. 1)
e Enjte 16 Tetor 2014, Ora 14:31
PLATINI ORE PALLE! MBLIDH MENDJEN SE KUR TE VISH NE SHQIPERI DO TA HASH PATATEN PRAS TRANGULLI
Rigers Xoxa (foto nr. 1)
e Enjte 16 Tetor 2014, Ora 17:16
Shqiperia,sipas mendimesh te ndryshme,jemi i vetmi popull qe edhe pas vuajtjesh pa fund,kurre nuk jemi dorezuar apo te jemi perulur,po tani na vjen biri i bu**tres dhe tenton te na perule perpara syve te gjithe Kombit tone,por kjo gje nuk eshte arritur,nuk u arrit dhe nuk do te arrihet ndonjehere sepse ne kemi nje Komb dhe nje Flamur dhe jemi krenar per te derisa japim dhe jeten per kombin dhe per gjuhen tone dhe asnje nuk mund tan ndryshoje kete gje... Shenim:(vetem dikush pa komb nuk mund ta kuptoje kete koment.
perparim kozi (foto nr. 1)
e Dielë 9 Nëntor 2014, Ora 16:33
Shyqyr qe shpetove best frend my brother
hajduti (foto nr. 1)
e Enjte 20 Nëntor 2014, Ora 20:05
kombetarja eshte e te githve perpara shqiperi se po na jep me shume sec prisnim!
Rexhaj Arber (foto nr. 1)
e Martë 3 Mars 2015, Ora 03:08
Unë shoh shoh vetëm kriminelët këtu . Ata vranë njerëzit e tyre që nuk e urrejnë serbët . Perëndia është ndëshkuar me ne tani dhe vullnet për shekuj me radhë , sepse ne e vodhi dhe vrarë padrejtësisht . Më vjen turp të jenë të lidhur me llum si kjo . Perëndia nuk e duan këtë. Ne mësojmë gënjeshtrat tona për brezat e fëmijëve dhe të mësojnë ata që të urrejnë të tjerët . Amerika nuk kujdeset për ne dhe përdoret vetëm si marioneta . Fëmijët tanë do të vdesë për mijëra vjet nga uraniumi i varfëruar mbetur .
Thanas Llangozi (foto nr. 1)
e Mërkurë 8 Shkurt 2017, Ora 14:05
Kalimi ne demokraci tek ne ne Shqiperi u be shume keq,dhe ne po vuajm 27 vjet tranzicjon te veshtire duke shterguar rripin,gjysma e popullsis ka ikur tutje brigjeve te huaja per te mbijetuar,ne vend u fut mashtrimi,vjedhja dhe shkatrrimi i tere asaj pune qe ne kishim ndertuar,pa bere vlersimin cka ishte e mire ta mbanim dhe cka ishte e keqe ta flaknim tutje.Ne Shqiperi nuk meret vesh se kush eshte burre shteti qe ta drejtoi vendin,drejtuest nderrohen si brigadiert e fushave ne monizem,shpresa eshte vrare,njerzit shpresojn po me 145 mije leke s' mund te jetosh ne vendin tende.A do behet dicka, shume e veshtire,njerzit presin,barometri nuk tregon mire kur situatat ndryshoin dhe ne jemi zbuluar.
Ervin Gega (foto nr. 1)
e Martë 21 Mars 2017, Ora 17:10
Respekte per kete hero
Nasiri (foto nr. 2)
e Martë 11 Shtator 2012, Ora 02:41
Ky propozim ashtë i qëlluar dhe është dashtë të bahet qysh me kohë Urime +355. Ruga drejt bashkimit Kombëtar .
adnan (foto nr. 2)
e Enjte 29 Nëntor 2012, Ora 16:59
perfeekt
albina rexhpi (foto nr. 2)
e Mërkurë 13 Shkurt 2013, Ora 18:42
hyrrem je ma emira ne bote
vajza zgjuar (foto nr. 2)
e Dielë 1 Qershor 2014, Ora 17:39
ahahhahahahahahaahhahah
albina rexhpi (foto nr. 3)
e Mërkurë 13 Shkurt 2013, Ora 18:44
ahahahhahah
Avni Rrustemi (foto nr. 3)
e Dielë 3 Nëntor 2013, Ora 22:38
o erdha o ppolli shqiptare, do tju liroj nga tradhtaret e kombit
Ahmet Kosova (foto nr. 4)
e Shtunë 15 Shtator 2012, Ora 02:54
kta nuk tradhtuan Shqiprin sepse jan Kosovar nese pranohet Kosova ne Fifa do luajn per Kosoven mos haroni qe 7 Lojtaret qe Luajn per Kombtaren Shqiptare jan Kosovar e 4 te Shqipris
olsi hoxha (foto nr. 5)
e Martë 11 Shtator 2012, Ora 12:25
Aktori qe po na nderon, pa harrruar ketu Pirro Milkanin.
berat (foto nr. 5)
e Enjte 27 Mars 2014, Ora 19:36
sa do te jete kapaciteti 200.00 apo 30.000
xxxxx (foto nr. 6)
e Dielë 10 Mars 2013, Ora 23:41
Nuk eshte te TEG-u po eshte te city park
daniel zefi (foto nr. 8)
e Dielë 17 Nëntor 2013, Ora 15:49
Respekt
muharremi (foto nr. 11)
e Premte 7 Shtator 2012, Ora 10:43
ky njeri eshte tmerr
klajd labi (foto nr. 13)
e Hënë 8 Tetor 2012, Ora 23:52
sa me behet qejfi po do te ishte me mire te vrisnin veten
genc mezini (foto nr. 13)
e Dielë 9 Mars 2014, Ora 00:24
po ky populle kete meritone ... mire na e bejne se ne jemi vete te pa ditur e te pa shkolluare miaftone te lexhoshe keto komentet ketu ... dikushe mbrone te majten e dikushe te diathten dikushe thote islami e dikushe katoliku dikushe serbi e dikushe greku ... po lereni mo politiken lerini ngjyrat e fet couni te marim fatet tona ne dore e jo fatet e xhamive e te kishave ... e ne vende qe te bejme dicka qe te bashkoemi e te jemi nje kombe percaemi sigurishte perderi sa ka kelyshe turqishe mese neshe si ky ahmet kosova amet ne edime se sa kosovare kemi ne kombetare e jemi krenare per ta e si dollojme madie i kemi dhen shiritin e kapitenit por ti more kelyshe turku ne toke te dardanit pse nuk te shfarosi serbi e te mose na flisje me fiale percarse .... shqipria e shqiptarve vdekje tradhtarve se sjane burra
endri milloshi (foto nr. 45)
e Dielë 14 Korrik 2013, Ora 19:02
hahahaahahahhaaaahahahhaahaaahhaahahahah
egzon gashi (foto nr. 54)
e Mërkurë 6 Shkurt 2013, Ora 12:04
kjo duket te jete situate e paraqitur ne burma dhe jo ne siri, ngase aty shihet nje budist duke vrare femijen musliman.Sidoqoft respekt per turqine e cila po ben me shum se gjdo tjeter ne bote per islamin
Glenis Kukesjani (foto nr. 192)
e Enjte 21 Nëntor 2013, Ora 14:28
Askush nuk ka pyetur ndonjehere edhe sa do te vuaj kjo Shqiperi e gjore ?Gjithe ky fukarallik ,pse nuk meritojne me shume ky popull i gjore .Kur do te dalin nje njeri qe do ngele ne histori qe do ju riktheje buzeqeshjen ,ekonomine ,qetesine shpirteterore gjithe shqiptarve .Po si nuk u lodhen duke punuar vetem per vete kto qeveri njera pas tjtres? Ku i çojne gjanem gjithe kto pasuri ? per sa breza punojne?Po sa jete kane more ne fund te fundit?Cohuni o shqiptare prej gjumit çohuni ,ku do shkojme keshtu ,eshte bere puna kaq e bezdishme sa vete jeta ,per te gjithe ,analizojeni pak historine e shqiperise ,se veç tradhetare ka rritur ky vend.
Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme