E FUNDIT/ Vranë 52-vjeçarin për 100 mijë lekë të vjetra, kapet njëri nga autorët
 
 
kush është ‘i forti’ që iu vu tritoli, e kaluara e tij kriminale dhe

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme