25 ushtritė mė tė fuqishme tė botės, si renditen Turqia dhe Italia (FOTO LAJM)
25-Korea e Veriut
Trupa ushtarake aktive: 5.200.000
Buxheti: 7.5 miliardė dollarė
Tanke: 4.200
Avionė: 944
Aeroplanmbajtėse: 0
Nėndetėse: 70

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme