Detyroi Trumpin tė ulej nė tavolinė, 10 fakte tė ēuditshme rreth Kim Jong-un (FOTO LAJM)
1. Data e tij e lindjes ėshtė e panjohur
Kim Jong-un u lind mė 8 janar ose 6 korrik, 1982, ose 1983. Ose ndoshta 1984. Pse ėshtė kaq mister kjo? Thuhet se lideri dėshiron tė duket mė i vjetėr dhe mė i pjekur, kėshtu qė viti zyrtar i lindjes ėshtė 1982. Por inteligjenca Jug Koreane thotė se Kim Jong-un ka lindur dy vite mė vonė.
Sidoqoftė, ai ėshtė njė nga liderėt mė tė rinj nė botė

Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme