EKSKLUZIVE/ Panuēi zyrtarizohet si trajner i kombėtares, sa e ka rrogėn dhe kur firmoset kontrata (FOTO LAJM)
Foto: ENNE Photography - Nderim Kaēeli

Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme