Kėto janė dy anijet ushtarake qė sollėn Greqinė dhe Turqinė nė prag tė luftės (FOTO LAJM)
GAVDOS HCG 090
Anija greke e perplasur ne Egje

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme