E FUNDIT/ Vranë 52-vjeçarin për 100 mijë lekë të vjetra, kapet njëri nga autorët
 
 
Makina luksoze dhe tigra, fėmijėt e pasur tė Shqipėrisė tregojnė pronat e shtrenjta (FOTO LAJM)

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme