E FUNDIT/ Vranë 52-vjeçarin për 100 mijë lekë të vjetra, kapet njëri nga autorët
 
 
Njėra e dashuruar me Ramėn e tjetra demokrate e flaktė, Laura dhe Ornela janė motra!

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme