E FUNDIT/ Vranë 52-vjeçarin për 100 mijë lekë të vjetra, kapet njëri nga autorët
 
 
Pas Noizy-t dhe Luanės, ja 3 shqiptarėt qė kaluan 1 milion ndjekės (FOTO LAJM)

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme