E FUNDIT/ Vranë 52-vjeçarin për 100 mijë lekë të vjetra, kapet njëri nga autorët
 
 
Shpėrthim i fuqishėm eksplozivi nė Shkodėr, shkatėrrohen lokalet dhe makinat

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme