Trump pėrdor konferencėn e parė pėr shtyp pėr tė shpėrthyer kundėr mediave dhe zyrtarėve tė inteligjencės

Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme