Ēunat e babit, kėto janė djemtė mė tė pasur tė Tiranės (FOTO LAJM)
Erik Fullani - Erik Fullani ėshtė djali i ish-guvernatorit tė bankės sė Shqipėrisė, Ardian Fullanit. Ai spikat gjithnjė pėr veshjet e zgjedhura me shumė kujdes, gjithnjė tė markave tė shtrenjta dhe sigurisht lifestyle-in me makina tė bukura dhe pushime tė ēmendura.

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme