materialet me te shtrenjta ne bote
Shafrani-11 doollarė/gram
Kjo erėz ėshtė unike, sepse kombinon shije fantastike dhe pėrfitime tė mėdha shėndetėsore. Procesi i saj i prodhimit do shumė kohė dhe pėrpjekje, por shija dhe vetitė shėruese tė shafranit janė tė paarritshme nga ndonjė erėz tjetėr.

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme