profesionet qe te shendoshin
1. Agjenti i udhėtimit
Kėta njerėz pėrpiqen qė tė kėnaqin ēdo klient me planifikimin dhe organizimin e udhėtimeve tė tyre.
Procesi ka shumė presion dhe stres sepse pėrvec nevojave tė klientėve, gjithmonė janė objektivat e shitjes qė duhet tė arrihen. pėrveē kėsaj puna pėrfshin orė tė tėra ulur.

Shkruani komentin tuaj!
Galeri të rastësishme