10 arsyet përse të rinjtë e sotëm e kanë të vështirë në dashuri
Ēfarė po ndodh me tė rinjtė qė po rriten nė botėn e zhvilluar tė teknologjisė, jetės sė lehtėsuar prej rritjes ekonomike dhe pėrparimit tė moralit? Njė shkrimtar i ri jep mendimin e tij pėr brezin ku edhe ai bėn pjesė. Shikoni fotogalerinė me 10 arsyet pėrse tė rinjtė e sotėm e kanė tė vėshtirė nė dashuri ...

Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme