Disa nga bukuritë e vendit tim
Plazhi i Jalës, një prej destiancioneve më të preferuar për turistët vendas dhe të huaj. Perlë e Rivierës Shqiptare.

shqip (foto nr. 1)
e Dielë 24 Nëntor 2013, Ora 17:53
shqiptaret dovuajn sa t bashkohen pastaj ne jemi shqiperija e bashkuar more njeres askush nuk mund t hij n fjalorin ton,italian gjermanet sllavet greket kto jan armiket e shqipes
besmir gjojdeshi (foto nr. 3)
e Enjte 20 Qershor 2013, Ora 00:06
madheshtore nje vend vertet i bukur
Shqiponja (foto nr. 5)
e Mërkurë 5 Dhjetor 2012, Ora 22:04
Gjitha keto bukuri kulturore hostorike. Botoni ndonje liber ,me gjithe fotografite gjithashtu perktheni ne gjuhe te huaja librin. E zhvilloni turizmin ,interesimin e turisteve te huaj ne kete menyre. Gjithe shtetet tjera kan botuar libra me fotografi ,pershkrime vetem Shqiperin nuk e kam pa kurre askund neper librari jasht vendit.
sabri dusha koplik (foto nr. 10)
e Hënë 7 Janar 2013, Ora 09:28
ejani vizitoni Malesin e Madhe dote gjeni pamje shume te bukura si kjo foto qe ju keni publikuar e di si thote nje kenge Per ca fusha e shume male nuk i thone Malesia e Madhe
Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme