Shkodra
Kalaja e Shkodres

Shkodran (foto nr. 4)
e Mërkurë 17 Tetor 2012, Ora 01:23
ktu asht lumi drin e jo liqeni njekohesisht asht edhe hymja e shkodres
gimi mehmeti (foto nr. 5)
e Mërkurë 20 Shkurt 2013, Ora 11:25
ju lumte shkodres gjithmone me kulture evropiane,obliko nga qytetet e tjera te veriut qe jane mbrapa me mapen dhe sbukurimin e qytetit.gimcami torino.
SaRa bajraktari (foto nr. 12)
e Enjte 18 Shtator 2014, Ora 16:02
shkodra shume e bukur
Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme