Vlora
Vlora

Margarita (foto nr. 1)
e Hënë 23 Maj 2016, Ora 21:35
Vlora eshte nje nga qytetet me te bukura te shqiperise prandaj eshte dhe nje nga destinacionet me te vizituara ne vendin tone. Duhet te krenohemi vertet me bukurite e vendit tone.
albi farruku (foto nr. 2)
e Premte 8 Shkurt 2013, Ora 21:12
vlora esht nje qytet shum i bukur dhe madheshtor mu me pelqen shum qyteti i vlores
Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme