Lumi i Valbonës

Dem Kurtaj (foto nr. 1)
e Enjte 3 Shtator 2015, Ora 11:53
Do te doja qe te shetisja neper keta shkembinje me thepa te shetisja ne kete natyre te qete me pamje antike, duke mos harruar edhe ujin.
elvWmwLj (foto nr. 1)
e Dielë 27 Dhjetor 2015, Ora 20:20
Gjergji Kalaja (Author) 3 September, 2012 at 14:31 I dashur fans i zjneghyer,Me lejo fillimisht te gezohem per komentin tuaj qe eshte nje prove e padiskutueshme se nder ata pak vizitore te ketij blogu modest, ka njerez qe e kane cmuar deshiren time per te ndare materiale te rralla e interesante qe na argetojne e na mesojne. Duke ju falenderuar juve, falenderoj njekohesisht te gjithe vizitoret e tjere qe me kane vizituar perdite me shpresen e ndonje postimi te ri me te cilin mund te kalojne kohen duke u informuar. Fatkeqsisht i dashur fans, numri i ketyre vizitoreve numerohet me gishtat e duarve dhe kjo me ka trishtuar pafund. Mbas 272 postimesh te perzgjedhura me shume kujdes, mendoj se ky blog eshte padiskutim blogu personal me i pasur ne postime dhe ne cilesi ne te gjithe arenen e blogjeve shqiptare e megjithate nuk ka patur audiencen e shpresuar. Deshira per te formuar nje komunitet shqiptaresh intelektuale qe te kene deshire te lexojne, shikojne e diskutojne per disa nga temat me te rendesishme te jetes deshtoi. Sic ju pergjigja dhe nje vizitoreje tjeter, teoria japoneze e luftes thote se Gjenerali i mire nuk eshte ai qe di kur te sulmoje, por ai qe di kur te terhiqet. Dhe ky mendoj une, eshte momenti per tu terhequr.Gjithsesi, duke ju thene Mirupafshim dhe jo Lamtumire, kam lene hapesire qe mbase nje dite te rikthehem serish me ide te tjera per te ndare serish me ju pasionet e mia qe gezohem qe i ndaj edhe me njerez te tjere (edhe pse te paket ne numer).Mirupafshim!
dem kurtaj (foto nr. 1)
e Martë 10 Maj 2016, Ora 12:04
Jam i nderuar qe te ju shkruaj dhe me padurim pres te vizitoj kete vend , por tani jeta eshe bere aq e shpejte sa pothuaj se nuk mbetet kohe per te shijuar keto bukuri qe na i ka fal natyra. Me pelqen kur dikush poston pas dhe gjithnje i mirepres ato qfare do qofshin , jeten duhet shijuar ne knaqesi te pafund. shpresoj te shkruani perseri nr.im tel.044404894
Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme