Top 10 plazhet e Mesdheut
Egremni – Lefkada, Greqi

cFwWhRhB (foto nr. 1)
e Dielë 27 Dhjetor 2015, Ora 20:51
Fansi i zhgenjyer 3 September, 2012 at 13:45 Shume i reetskpuar Autor,perse keto 272 postime ju japin pershtypjen se tashme blogut tuaj i ka ardhur fundi? Fshihet ketu ndonje ceshtje teknike apo thjeshte jeni lodhur se komunikuari? Me lejoni te bej dicka per te ndryshuar vendimin qe tashme keni kopsitur. Me arrogancen qe karakterizoh fansat ne pergjithesi, marr kurajon per te kerkuar mos mbylljen e blogut pasi 272 postime nuk jane shume, madje jane shume pak. Do ju ftoja t'i jepnit vazhdimesi nismes suaj. Dhe ndonese mund te jeni merzitur pak duke postuar,asgje nuk ju pengon per te bere nje ndalese te shkurter ose te gjate ne pritje te inspirimit te duhur. Ndoshta do te riktheheni me vrull te spikatur ose me ide te reja novatore. Ajo qe na bashkon, neve frekuentuesve dhe juve si autor, eshte deshira per te zgjeruar diametrin e rrethit te dijes qe kemi para syve, pasi gjithcka ne kete jete eshte gjeometri, edhe dija. Kur diametri eshte i shkurter dhe rrethi i ngushte, syte shohin shume afer dhe duket sikur i dime te gjitha, kur diametri eshte i gjate dhe rrethi shume i gjere, gjerat largohen dhe na duket sikur dime gjithmone e me pak. Prandaj, i dashur autor, mos na braktisni se ndjejme kenaqesi te vecante dhe kureshtje teksa lexojme dhe refkletojme, dhe debatojme fale postimeve tuaja.Mirupafshim.
Shkruani komentin tuaj!
 Galeritë e fundit të kësaj Kategorie
Galeri të rastësishme